مطالعات تکنولوژی

 

برای تولید هر محصولی در هر یک از حلقه‌های زنجیره تولید محصولات معدنی، عموما چند تکنولوژی مختلف وجود دارد که از سوی شرکت‌های دارنده دانش فنی، معرفی و توسعه داده شده‌اند. هر یک از این شرکت‌ها با پررنگ دانستن مزیت‌های تکنولوژی خود نسبت به سایر تکنولوژی‌های ارایه شده توسط رقبای خود، سعی در برتر دانستن محصول خود دارند و در مستنداتی که در این خصوص تهیه و ارایه می‌کنند، این موضوع به خوبی قابل مشاهده است. حتی زمانی که تکنولوژی جدیدی برای تولید محصولی توسط یک شرکت به بازار معرفی می‌شود، نگرش به مزایا و معایب، با شدت بیشتری مطرح شده و به دلیل نبود تجربه کافی، ارزیابی‌های لازم به راحتی ممکن نیست.

انتخاب بهترین تکنولوژی برای تولید یک محصول، مستلزم در نظر گرفتن شرایط مختلفی است که در برگیرنده شرایط مواد اولیه، یوتیلیتی‌های مصرفی، وضعیت بازار تقاضا و همین‌طور موارد خاصی باشد که ممکن است دسترسی به هر تکنولوژی را یک سطح یکسان قابل تصور نکند. طبعا عدم دسترسی به داده‌های بی طرفانه برای انتخاب تکنولوژی مناسب باعث خواهد شد انتخاب بهترین تکنولوژی با پیچیدگی‌های خاصی همراه باشد.

شرکت فلزات و مواد با در اختیار داشتن نیروی مدیریتی و کارشناسی آشنا و با تجربه و همین‌طور شناخت لازم از وضعیت پروژه‌های توسعه‌ای کشور و شرایط داخلی، بهترین تکنولوژی قابل تامین را با ارزیابی‌های لازم به مشتریان خود معرفی می‌نماید. علاوه بر موارد فوق، خدمات این شرکت به مشتریان این امکان را می‌دهد تا نسبت به جوانب لازم استفاده از یک تکنولوژی خاص، اشراف کاملی داشته باشند.

 
 

صنايع مخاطب

خدمات شرکت فلزات و مواد تمامی حوزه های کاری مرتبط با صنایع معدنی و فلزی، مواد اولیه و کمکی و صنایع وابسته را شامل می شود.

ماهنامه اخبار فلزات

ماهنامه اخبار فلزات به منظور پوشش اخبار و تحولات بازار فلزات منتشر می شود.

آدرس: تهران، خیایان شریعتی، بالاتر از تقاطع سمیه، پلاک 114، واحد 11

تلفن: 5-77653844 21 98+

فکس: 77653707 21 98+

پست الکترونیک: info@amc-co.ir

2017 © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فلزات و مواد است