خدمات مدیریت

 

خدمات مدیریت شرکت فلزات و مواد مختص به مدیریت طرح‌های سرمایه‌گذاری تا مرحله قبل از اجرای پروژه می‌باشد و شامل انجام کلیه خدمات مورد نیاز در راستای دستیابی به اهداف پروژه و طرح‌ها از جمله نظارت بر امور طرح در بخش‌های مطالعاتی، مهندسی و طراحی در کلیه دیسیپلین‌های کاری، انجام خدمات فنی، مالی، حقوقی، برگزاری منظم جلسات و … در چهارچوب روش‌ها، ضوابط و دستورالعمل تعریف شده است. با توجه به اینکه تبدیل ایده سرمایه‌گذاری به یک پروژه منابع مالی و سازمانی قابل توجهی را می‌طلبد، لذا این شرکت بر اساس دانش و تجربه خود در ارزیابی اقتصاد پروژه‌ها به منظور کاهش هزینه و زمان فعالیت‌های قبل از اجرای طرح‌ها، چهار نوع فعالیت را در بحث خدمات مدیریت ارائه می کند که شامل موارد ذیل است:

- خدمات مدیریت طرح‌های سرمایه‌گذاری

- ایجاد و توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری

-  مشارکت در توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری

-  توسعه طرح‌های دانش بنیان بر اساس استراتژی سرمایه‌گذاری مستقیم در بازارهای خارجی

 
مشارکت در توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری

شرکت فلزات و مواد آماده است تا با افراد، شرکت‌ها و گروه‌های مختلف در ایجاد و توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری جدید مشارکت نمایند. نحوه و سهم مشارکت هر یک از طرفین بر اساس خدمات هر یک از طرفین و یا میزان هزینه‌ای که متقبل می‌شوند قابل تعریف خواهد بود.

ادامه مطلب...
 
خدمات مدیریت طرح‌های سرمایه‌گذاری

مطالعات و ارزیابی‌های کارشناسی شده و دقیق و کاهش زمان فعالیت‌های مقدماتی و قبل از بهره‌برداری یک پروژه، علاوه بر کاهش هزینه‌ها، به دلیل تسریع در به بهره‌برداری رسیدن پروژه، تقش بسزایی ...

ادامه مطلب...
 
توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری

كارشناسان اين شركت در بخش‌ ایجاد و توسعه پروژه‌ها، از طريق پايش مستمر صنعت و فرصت‌های صنعتی، اقدام به ارزيابی و شناسايی فرصت‌های سرمايه‌گذاری صنعتی کرده و این فرصت‌ها را به پروژه‌های قابل ارائه به سرمایه‌گذاران تبدیل می‌کنند.

ادامه مطلب...
 
توسعه طرح‌های دانش بنیان

با وجود آنکه صادرات، آسانترین و کم‌هزینه‌ترین راه ورود به بازارهای جهانی است، اما صادرات بسیاری از محصولات تجاری تولیدی در کشور به بازارهای صادراتی به دلایل بساری مقرون به صرفه نیست و ...

ادامه مطلب...
 


 

صنايع مخاطب

خدمات شرکت فلزات و مواد تمامی حوزه های کاری مرتبط با صنایع معدنی و فلزی، مواد اولیه و کمکی و صنایع وابسته را شامل می شود.

ماهنامه اخبار فلزات

ماهنامه اخبار فلزات به منظور پوشش اخبار و تحولات بازار فلزات منتشر می شود.

آدرس: تهران، خیایان شریعتی، بالاتر از تقاطع سمیه، پلاک 114، واحد 11

تلفن: 5-77653844 21 98+

فکس: 77653707 21 98+

پست الکترونیک: info@amc-co.ir

2017 © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فلزات و مواد است