مدیریت ریسک (Risk Assessment)

در دنیای امروز، تنوع یافتن عوامل تاثیرگذار بر شاخص‌های اقتصادی و تشدید نوسان بازارها به واسطه همین موضوع، سبب شده فعالان بازارهای مختلف نسبت به گذشته با محیط بی ثبات‌تری از بازار و نوسان قیمت‌ها مواجه باشند. از همین‌رو، مقوله مدیریت ریسک اهمیت بیشتری نسبت به گذشته یافته است و مدیران شرکت‌ها سعی می‌نمایند با مدیریت عوامل تاثیرگذار بر فعالیت سازمان خود، تسلط بیشتری بر عوامل محیطی داشته باشند.

 

مدیریت ریسک که طی سه دهه گذشته، به شدت مورد توجه مدیران ارشد و اجرایی شرکت‌ها قرار گرفته است، شامل سه بخش کلی مدیریت ریسک‌های مالی، ریسک‌های عملیاتی و ریسک‌های حقوقی می‌شود که عملکرد مناسب در هر یک از این حوزه‌ها، نیازمند شناخت و تسلط مناسب بر عوامل تاثیرگذار بر عملکرد یک سازمان است.

شرکت فلزات و مواد با تکیه بر دانش مدیریتی و کارشناسی خود و با توجه به دانشی که طی سالیان مختلف از فعالیت در حوزه بازار و اقتصاد کسب کرده است، به مشتریان خود کمک می‌نماید تا با شناخت عوامل و محرک‌های مختلف تاثیرگذار بر عملکرد شرکت‌ها، بتوانند به موقع نسبت به تغییرات قابل پیش بینی و بعضا پیش بینی نشده واکنش نشان داده و بهترین نتایج را از نوسان‌های محیطی کسب نمایند. این خدمات به بهینه‌سازی ساختار مالی شرکت‌ها، بودجه‌بندی و بودجه‌ریزی، بهینه‌سازی ساختارها، فرآیندها و ترکیب درآمدی، کاهش ریسک منابع انسانی و سازمانی و همین‌طور کاهش ریسک‌های سیاسی، اقتصادی و قانونی منجر می‌شود.

 
 

صنايع مخاطب

خدمات شرکت فلزات و مواد تمامی حوزه های کاری مرتبط با صنایع معدنی و فلزی، مواد اولیه و کمکی و صنایع وابسته را شامل می شود.

ماهنامه اخبار فلزات

ماهنامه اخبار فلزات به منظور پوشش اخبار و تحولات بازار فلزات منتشر می شود.

آدرس: تهران، خیایان شریعتی، بالاتر از تقاطع سمیه، پلاک 114، واحد 11

تلفن: 5-77653844 21 98+

فکس: 77653707 21 98+

پست الکترونیک: info@amc-co.ir

2017 © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فلزات و مواد است