درباره ما

 

تسلط وسیع دولت بر ساختار صنعتی و اقتصادی کشور طی دهه‌های گذشته، باعث شده سیاست‌های اقتصادی و صنعتی کشور، در راستای حمایت از مباحثی همچون اشتغال و محرومیت زدایی قرار گرفته و شاخص‌هایی همچون رقابت پذیری و سودآوری، در سایه این مباحث مغفول باقی بماند. در این ساختار، فضای چندانی به رشد بخش خصوصی داده نشده و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور، عموما در راستای برنامه هایی که دولت برای آنها مشخص نموده، حرکت نموده اند. طبعا در این فضا، توجه به مقولات بازار و اقتصاد، در درجه چندم اهمیت بوده و به همین واسطه، این مقولات جایگاه چندانی در میان مدیران دولتی نداشته اند. از طرفی، با پیشرفت روند خصوصی سازی اقتصاد در کشور، بنگاه‌های بزرگ به سمت فعالیت و رقابت با رقبای داخلی و رقبای بزرگ بین‌المللی در بازارهای جهانی پیش رفته‌اند و این موضوع، ضعف این شرکت‌ها در مباحث اقتصادی صنعت را آشکار کرده است.

 

شرکت فلزات و مواد با رسالت ارایه خدمات مشاوره ای برای صنایع معدنی، فلزی و صنایع وابسته، تشکیل شده و با هدف "تسهيل فرايند تصميم‌گيري مدیران ارشد صنایع مذکور" اقدام به ارایه فعاليت‌هاي خدمات مدیریت طرح، مشاوره مدیریت و خدمات مطالعاتی در زمینه تحلیل‌های بازار و صنعت، تحلیل‌های مالی و مدیریت ریسک و تدوین استراتژی‌های حاکمیتی و بنگاهی کرده است. این شرکت علاوه بر خدمات فوق در زمینه انتشارات و اطلاع رسانی و همین‌طور برگزاری سمينارها و کلاس‌های آموزشی در حوزه‌های کاری مرتبط نیز فعال است. انتشار ماهنامه تخصصی اخبار فلزات با سابقه حدودا 10 ساله، یکی از نتایج فعالیت شرکت فلزات و مواد در سالیان گذشته بوده است.

 

شرکت فلزات و مواد با در نظر گرفتن شرایط بازار داخلی و وابستگی‌های آن به بازارهای جهانی، خدمات خود را بر مبنای نیازهای مستقیم مشتریان خود پایه‌ریزی کرده است و به منظور ارتقاء خدمات خود، همکاری‌های مشترکی با موسسات بین‌المللی معتبر در حوزه‌های کاری خود دارد.

 
 

صنايع مخاطب

خدمات شرکت فلزات و مواد تمامی حوزه های کاری مرتبط با صنایع معدنی و فلزی، مواد اولیه و کمکی و صنایع وابسته را شامل می شود.

ماهنامه اخبار فلزات

ماهنامه اخبار فلزات به منظور پوشش اخبار و تحولات بازار فلزات منتشر می شود.

آدرس: تهران، خیایان شریعتی، بالاتر از تقاطع سمیه، پلاک 114، واحد 11

تلفن: 5-77653844 21 98+

فکس: 77653707 21 98+

پست الکترونیک: info@amc-co.ir

2017 © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فلزات و مواد است